Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου 2013

Αμφιθέα - Α.Ε.Δ."Πωγωνάτος" 2 - 2 !

Η ομάδα μας, για τρίτη συνεχόμενη αγωνιστική, έμεινε αήττητη, χθες ( χωρίς  να  αποδώσει  καθόλου καλό  ποδόσφαιρο ), ήλθε ισόπαλη με την ομάδα της Αμφιθέας, εκτός έδρας με σκορ 2 - 2 !.
Το πρώτο ημίχρονο έκλεισε με σκορ 0 - 0. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα της Αμφιθέας, προηγήθηκε με 2 - 0,  μετά από διαδοχικά λάθη της ομάδος μας.
Στο 86΄ η ομάδα μας, μείωσε σε 2 - 1, με σκόρερ τον Κ. Ναθαναήλ μετά από χτύπημα φάουλ και στο 92΄ ισοφάρισε με τον Παπάζη σε 2 - 2 !
Η εικόνα της ομάδος μας, ήταν κάκιστη, ευτυχώς που στάθηκε τυχερή και απέσπασε την ισοπαλία και είναι κρίμα, γιατί ταλέντο υπάρχει και είναι....μπόλικο !
Πάντως θα πρέπει να τους δώσουμε και ένα ελαφρυντικό, γιατί η κλωτσιά από την αντίπαλη ομάδα, πήγε σύννεφο ! και με την ανοχή του Διαιτητή !