Κυριακή 1 Μαρτίου 2015

Ισοπαλία με 1 - 1 ( 1 - 0 ) για την ομάδα μας !

Μετά από ένα μέτριο παιχνίδι η ομάδα μας έφερε ισοπαλία 1 - 1 στο Ροδοτόπι, με την τοπική ομάδα.
Στο Α΄ ημίχρονο το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο. Η ομάδα της Πασσαρώνος άνοιξε το σκορ στο 5΄ με φάουλ και αφού "άνοιξε" το τοίχος που είχε στήσει η δική μας ομάδα. Στο 35΄ ο διαιτητής Κατσικογιάννης δεν έδωσε καθαρό πέναλτι υπέρ της ομάδος μας.
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων, έπαιζε όμως χωρίς να έχει την ψυχραιμία και το καθαρό μυαλό για να διεκδικήσει το καλύτερο. Παρόλα αυτά η τοπική ομάδα είχε δοκάρι στο 61΄. Στο 78΄ η ομάδα μας ισοφάρισε σε 1 - 1 με τον Κώστα Ναθαναήλ και θα μπορούσε με λίγη τύχη και καθαρό μυαλό να πάρει την νίκη.
Καλύτεροι από την ομάδα μας οι, Β. Καλές, Κούκος, Καπρινιώτης και Λ. Ναθαναήλ.