Κυριακή 10 Ιανουαρίου 2016

Ήττα με 2 - 1 (0 - 1) για την ομάδα μας !

Με ήττα ξεκίνησε την νέα χρονιά η ομάδα μας ! Μετά από μια κακή εμφάνιση (ειδικά στο πρώτο ημίχρονο) η ομάδα μας, έχασε στο Νησί από τον Αετό με σκορ 2 - 1. Η ομάδα του Αετού (που ήταν σαφώς καλύτερη) κέρδισε πέναλτι στο 14΄ το οποίο απέκρουσε ο τερματοφύλακας της ομάδος μας ! Στην συνέχεια είχε και δυο δοκάρια ! Παρόλα αυτά η ομάδα μας προηγήθηκε στο 30΄ με τον Στρ. Καπρινιώτη και να κλείσει το ημίχρονο με αυτό το σκορ. Στο Δεύτερο ημίχρονο και παρόλο που η ομάδα μας ανέβασε την απόδοση της, η ομάδα του Αετού ισοφάρισε στο 51΄ και στο 56΄ πέτυχε το 2 - 1 που ήταν και το τελικό σκορ.
Να σημειωθεί πως στο 21΄ τραυματίστηκε ο Κ. Ντέλλας από την ομάδα μας και έγινε αλλαγή !

Η ομάδα μας έπαιξε με τους ...

Σ. Μπαλατζία, Κ. Κώστα, Κ. Ντέλλα ( 21΄ Γ. Καρδάση), Γ. Παπάζη, Στ. Μυριούνη, Στρ. Καπρινιώτη (46΄ Ηλ. Φορτούνη), Λ. Μπάγια, Δ. Μαγκλάρα (90΄ Π. Πάντο), Β. Κατσαβριά, Β. Τσαραώση. Π. Ζενέλη.

Σημ: Την Κυριακή 17 Γενάρη ώρα 15:00, στο γήπεδό μας, έχουμε το μεγάλο τοπικό ντέρμπι με την ομάδα του Παρακαλάμου !