Πέμπτη 16 Μαΐου 2019

Βαριά ήττα με 4 - 0 για την ομάδα μας !

Στον πρώτο αγώνα μπαράζ, με αντίπαλο την ομάδα της Κρύας στο γήπεδο Ασβεστοχωρίου, η ομάδα μας ηττήθηκε δίκαια, με το βαρύ  4 - 0.
Η ομάδα μας δεν ήταν καθόλου ήρεμη στο παιχνίδι της και είχε μεγάλη νευρικότητα.
Η αντίπαλη ομάδα, ήταν σαφώς ανώτερη και προηγήθηκε στο ημίχρονο με 3 - 0 ! Στο 30΄ η ομάδα μας είχε τεράστια ευκαιρία να μειώσει το σκορ, αλλά ο Γ. Χαρίσης έχασε μεγάλη ευκαιρία.
Στο δεύτερο ημίχρονο και στα τελευταία λεπτά, η ομάδα μας δέχτηκε και το τέταρτο γκολ.
Από την ομάδα μας διακρίθηκαν οι...
Στ. Μυριούνης, Β. Γκίτσας, Μ. Κασίμης και Αλ. Μπουτοβίνας.

Η ομάδα μας έπαιξε με τους...
Σ. Μπαλατζία, Β. Γκίτσας, Π. Μούτας (46΄ Κ. Ντέλλας, 70΄ Λ. Τ. Κ. Βασάκος), Μ. Κασίμης, Στρ. Καπρινιώτης, Στ. Μυριούνης, Λ. Μπάγιας (65΄ Κ. Κόντος), Β. Τσαραώσης, Γ. Χαρίσης, Α. Μπουτοβίνας, Π. Ζενέλης (46΄ Κ. Ντότης).

Σημ : Το ερχόμενο Σάββατο και στο ίδιο γήπεδο, η ομάδα μας παίζει τον τελευταίο αγώνα μπαράζ, με την ομάδα του Σταυρακίου και χρειάζεται μόνο νίκη, για την κατάκτηση της δεύτερης θέσης, που μπορεί να της χρειαστεί !