Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2016

Ισοπαλία ( 0 - 0 ), για την ομάδα μας !

Ισοπαλία 0 - 0, εκτός έδρας για την ομάδα μας σήμερα στο γήπεδο "Λέανδρος Καμηνάς", με την ομάδα του Α.Ο. Σταυρακίου.
Ο αγώνας ήταν ισορροπημένος, οι ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο. Η ομάδα μας ήταν ανώτερη στο πρώτο, όπου μάλιστα της ακυρώθηκε (κακώς !) και ένα γκολ ως οφσάιντ ! Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Σταυρακίου είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων και είχε και δοκάρι !
Από την ομάδα μας διακρίθηκαν οι...Κώστας Ντέλλας, Νικήτας Ναθαναήλ και Σταύρος Μυριούνης,
Στα αξιοσημείωτα του αγώνα...η συμμετοχή στον αγώνα των αδελφών Ναθαναήλ και μάλιστα ως αντίπαλοι ! Ο Νικήτας στην ομάδα μας και ο Κώστας (πήρε μεταγραφή προ ημερών από την ομάδα μας) στο Σταυράκι.