Κυριακή 11 Ιανουαρίου 2015

Ήττα με 3 - 0 για την ομάδα μας !

Φόρτσαρε στην επανάληψη, Κουτσελιό-Πωγωνάτος 2-0 (video)Την ήττα με 3 - 0 από την ομάδα των Χουλιαράδων, γνώρισε σήμερα η ομάδα μας.
Μόλις στο 6΄ προηγήθηκε η ομάδα των Χουλιαράδων και διπλασίασε το σκορ στο 29΄, για να κλείσει το ημίχρονο με 2 - 0 υπέρ της. Στο δεύτερο ημίχρονο και στο 72΄η ομάδα των Χουλιαράδων πέτυχε το 3 - 0 που ήταν και το τελικό σκορ.
Η ομάδα μας έχασε δυο σπουδαίες ευκαιρίες με τον Π. Ζενέλη, στο 12΄για να ισοφαρίσει και στο 51΄για να μειώσει το σκορ.
Γενικά θα μπορούσε η ομάδα μας να πάρει κάτι καλύτερο από αυτόν τον αγώνα, εξάλλου ήταν καλύτερη του αντιπάλου στο δεύτερο ημίχρονο.