Τετάρτη 4 Φεβρουαρίου 2015

Βαριά ήττα με 4 - 0 ( 1 - 0 ) για την ομάδα μας !

LIVE (Τελικό) Ανατολή-Πωγωνάτος 4-0Βαριά ήττα με 4 - 0 για την ομάδα μας, σήμερα στο γήπεδο της ΕΠΣΗΠ, από την ομάδα της Ανατολής.
Η "τυπικά" γηπεδούχος ομάδα της Ανατολής, προηγήθηκε στο 10΄ και έκλεισε το ημίχρονο με 1 - 0. Η ομάδα μας έχασε κλασική ευκαιρία να ισοφαρίσει στο 44΄ με τον Νταλιάνι μετά από κόρνερ του Β. Τσαραώση. Στο δεύτερο ημίχρονο η "τοπική" ομάδα ήταν καταιγιστική, στο 63΄ έκανε το 2 - 0, στο 74΄ ο Σ. Μυριούνης έχασε μοναδική ευκαιρία να μειώσει το σκορ, όταν με κεφαλιά μετά από σέντρα του Β. Τσαραώση, ανάγκασε τον τερματοφύλακα της Ανατολής να απογειωθεί και να αποκρούσει σε κόρνερ. Στο 82΄ η ομάδα της Ανατολής έκανε το 3 - 0 και στο 87΄ το 4 - 0.