Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016

Μεγάλη νίκη με 1 - 3 (0 - 1), εκτός έδρας για την ομάδα μας !

Μετά από μια μέτρια εμφάνιση, η ομάδα μας νίκησε εκτός έδρας την ομάδα του Απείθαρχου με σκορ 3 - 1.
Η ομάδα μας προηγήθηκε στο 27΄ με γκολ του του Γ. Κατζιώτη και έκλεισε το ημίχρονο με αυτό το σκορ. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας έκανε στο 63΄ το 2 - 0 με το Β. Τσαραώση και στο 74΄ το 3 - 0 με τον Γ. Παπάζη. Στο 90΄ η ομάδα του Απείθαρχου μείωσε σε 3 - 1.
Από την ομάδα μας διακρίθηκαν οι Γ. Κατζιώτης, Β. Τσαραώσης, Γ. Παπάζης και Νικήτας Ναθαναήλ.

Να σημειωθεί, πως η ομάδα του Απείθαρχου, έπαιξε σε όλο τον αγώνα με 10 παίκτες, λόγω απουσίας παικτών κάτω των 20 ετών.