Κυριακή 15 Μαΐου 2016

Ήττα με 5 - 1 (4 - 1), για την ομάδα μας !

Τέρμα, στα όποια όνειρα για άνοδο στην Α΄ Κατηγορία, έβαλε σήμερα η ομάδα μας !
Μετά από μία ακόμα τραγική εμφάνιση, η ομάδα μας έχασε στο γήπεδό μας, από την ομάδα του Αετού Νήσου με το "απίθανο" σκορ 5 - 1 !
Ο αγώνας ξεκίνησε και τελείωσε με συνεχή βροχή !
Η ομάδα μας χωρίς καν να το καταλάβει, έχανε στο 25΄ με 4 - 0 ! Τέσσερις επιθέσεις έκανε η ομάδα του Νησιού, τέσσερα γκολ έβαλε !
Από εκεί και μετά η ομάδα μας μείωσε σε 1 - 4 στο 30΄ με αυτογκόλ και μετά ΤΕΛΟΣ ! "Διακόπτης" για τα καλά στην ομάδα μας ! Στο δεύτερο ημίχρονο έγινε και το 1 - 5 !
Κριτική δεν υπάρχει !
Το μόνο που μπορούμε να πούμε, είναι πως σε όλο το πρωτάθλημα η ομάδα μας είχε "φάει" 34 γκολ και στους δυο τελευταίους αγώνες έφαγε 9 γκολ !

Η ομάδα μας έπαιξε με τους...
Σ. Μπαλατζία, Κ. Ντέλλα, Στ. Μυριούνη, Στρ. Καπρινιώτη, Γ. Καρδάση ( 82΄ Ν. Ασημακόπουλο), Κ. Ναθαναήλ, Γ. Μπράμι, Π. Ζενέλη (46΄ Λ. Μπάγια), Β. Κατσαβριά ( 46΄ Γ. Παπάζη), Η. Φορτούνη, Β. Τσαραώση.

Σημείωση: Ο διαιτητής του αγώνα στην αρχή, κράτησε ενός λεπτού σιγή, στην μνήμη του αδικοχαμένου ποδοσφαιριστή του Αετού Νήσου, Γιώργου Πεπόνη.