Σάββατο 14 Μαρτίου 2015

Ήττα με 2 - 1 (1 - 1) εκτός έδρας, για την ομάδα μας !

Φόρτσαρε στην επανάληψη, Κουτσελιό-Πωγωνάτος 2-0 (video)Άδικη ήττα με 2 - 1 για την ομάδα μας στο γήπεδο της Κρανούλας, από την τοπική Δόξα.
Η τοπική ομάδα προηγήθηκε με 1 - 0 στο 10΄ λεπτό με αυστηρό πέναλτι. Η ομάδα μας ισοφάρισε στο 14΄ με ωραία κεφαλιά του Σιώτα. Για να ξανά προηγηθεί η τοπική ομάδα στο 67΄ με 2 - 1, που ήταν και το τελικό σκορ. Η ομάδα μας είχε και ένα δοκάρι !
Η ήττα αυτή, ίσως και να μην έχει πολύ μεγάλη σημασία, στον αγώνα που κάνει η ομάδα μας για να αποφύγει υποβιβασμό ! αρκεί στους τελευταίους αγώνες ( 2 εντός και 2 εκτός ) να μπορέσει να πάρει μίνιμουμ 6 με 7 βαθμούς !